21.09.20 (Pon.)
18:00 + Edward Kłęk (w rocznicę śmierci)
18:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 21/30)
18:00 Za parafian
22.09.20 (Wto.)
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 22/30)
18:00 + Janina Bęben (od chrześnicy Janiny Lignar z rodziną)
18:00 + Jan Cetnar (od syna Andrzeja)
23.09.20 (Śro.)
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 23/30)
18:00 + Władysław Starzyk (w 1 rocznicę śmierci)
18:00 + Tekla Sak i córka Matylda
24.09.20 (Czw.)
7:00 Za zmarłych współbraci i dobroczyńców naszego Zgromadzenia
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 24/30)
18:00 + Danuta Zaucha
25.09.20 (Pią.)
7:00 + Roman Ocłoń (od rodziny Fidowicz)
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 25/30)
18:00 + Władysław Starzyk (od siostry Urszuli)
26.09.20 (Sob.)
7:30 + Ireneusz Baran
7:30 + Józefa Wilk (Gregorianka - 26/30)
27.09.20 (Nie.)
7:30 Za zmarłe siostry z Róży św. Faustyny
9:30 + Maria Kozioł (od córki) i Bronisław Chochorowski (od żony)
11:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Oliwii i Leny
11:00 + Wioletta Drewniany
18:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 27/30)
18:00 + Edward Kłęk (w rocznicę śmierci)
18:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 21/30)
18:00 Za parafian
22.09.20 (Wto.)
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 22/30)
18:00 + Janina Bęben (od chrześnicy Janiny Lignar z rodziną)
18:00 + Jan Cetnar (od syna Andrzeja)
23.09.20 (Śro.)
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 23/30)
18:00 + Władysław Starzyk (w 1 rocznicę śmierci)
18:00 + Tekla Sak i córka Matylda
24.09.20 (Czw.)
7:00 Za zmarłych współbraci i dobroczyńców naszego Zgromadzenia
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 24/30)
18:00 + Danuta Zaucha
25.09.20 (Pią.)
7:00 + Roman Ocłoń (od rodziny Fidowicz)
7:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 25/30)
18:00 + Władysław Starzyk (od siostry Urszuli)
26.09.20 (Sob.)
7:30 + Ireneusz Baran
7:30 + Józefa Wilk (Gregorianka - 26/30)
27.09.20 (Nie.)
7:30 Za zmarłe siostry z Róży św. Faustyny
9:30 + Maria Kozioł (od córki) i Bronisław Chochorowski (od żony)
11:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Oliwii i Leny
11:00 + Wioletta Drewniany
18:00 + Józefa Wilk (Gregorianka - 27/30)