PostHeaderIcon Agenda parafialna 25.07.2021 - 01.08.2021

• Sprawy kancelaryjne można załatwiać codziennie po Mszy Świętej.
  • Składka inwestycyjna w miesiącu lipcu wyniosła 5100 złotych. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • 17 sierpnia wyruszy XXXIX Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Pielgrzymka będzie miała sztafetowy wymiar. Każdego dnia na trasie pielgrzymki stawiać się będą 3 grupy. Wieczorem po apelu wszyscy wracają do swoich domów. Ostatniego dnia wszyscy pielgrzymi spotkają się u stóp Jasnej Góry. Grupa 2 św. Franciszka będzie pielgrzymować w piątek 20 sierpnia: z Racławic do Miechowa. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce: 50 złotych od osoby (dzieci do 8 klasy SP:  25 złotych). Zapisy są w parafii lub na spotkaniu przedpielgrzymkowym.

PostHeaderIcon Agenda parafialna 18.07.2021 - 25.07.2021

• 17 sierpnia wyruszy XXXIX Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Ze względu na sytuację epidemiczną, także w tym roku pielgrzymka będzie miała sztafetowy wymiar. Każdego dnia na trasie pielgrzymki stawiać się będą 3 grupy. Wieczorem po apelu wszyscy wracają do swoich domów. Ostatniego dnia wszyscy pielgrzymi spotkają się u stóp Jasnej Góry. Grupa 2 św. Franciszka wyruszy na szlak pielgrzymkowy w piątek 20 sierpnia: z Racławic do Miechowa. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce: 50 złotych od osoby (dzieci do 8 klasy SP włącznie: 25 złotych). Zapisy przyjmowane są w parafii lub na spotkaniu przedpielgrzymkowym.

PostHeaderIcon Agenda parafialna 11.07.2021 - 18.07.2021

PostHeaderIcon Agenda parafialna 04.07.2021 - 11.07.2021

• Sprawy kancelaryjne można załatwiać po Mszy Świętej.
  • Odpust Tuchowski będzie trwał do 9 lipca pod hasłem: „Zgromadzeni z Matką Bożą Tuchowską na Eucharystii”.

PostHeaderIcon Agenda parafialna 27.06.2021 - 04.07.2021

• Sprawy kancelaryjne można załatwiać po Mszy Świętej.
  • W pierwszy piątek będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Jeśli są nowi, to prosimy ich zgłosić.
  • Spowiedź święta odbędzie się w piątek od godz. 16:30.
  • Msza święta w sobotę 3 lipca będzie o godz. 18:00.
  • Wielki Odpust Tuchowski - od 1 do 9 lipca pod hasłem: „Zgromadzeni z Matką Bożą Tuchowską na Eucharystii”.
  • Składka inwestycyjna w czerwcu wyniosła 6200 złotych.
  • Bóg zapłać za złożone ofiary!

Więcej artykułów…