PostHeaderIcon Agenda parafialna 20.10.2019 - 27.10.2019

* niedziele - po pierwszej i po drugiej Mszy świętej
  • Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się we wtorek o godz. 18:45 w sali spotkań w kościele.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministranta odbędzie się w środę o godz. 18:45 w kościele.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (klasa VIII Szkoły Podstawowej) odbędzie się w czwartek o godz. 18:45 w kościele.
  • Zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 w Domu Zakonnym.
  • Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w Domu Zakonnym.
  • Kartki z wypominkami za zmarłych prosimy składać u kapłanów w zakrystii lub w Domu Zakonnym.

PostHeaderIcon Agenda parafialna 13.10.2019 - 20.10.2019

* niedziele - po pierwszej i po drugiej Mszy świętej
  • Spotkanie dla kandydatów na ministranta wraz z rodzicami odbędzie się w środę o godz. 18:45 w kościele.
  • Spotkanie Zelatorek i Zelatorów Róż Różańcowych odbędzie się w piątek o godz. 18:45 w kościele.

PostHeaderIcon Agenda parafialna 06.10.2019 - 13.10.2019

• Msza święta w dni powszednie (poniedziałek - piątek) będzie odprawiana zaraz po Różańcu (godz. 18:15).
* niedziele - po pierwszej i po drugiej Mszy świętej
  • Spotkanie po pielgrzymkowe gr. 2 odbędzie się dzisiaj w Gospodarstwie Agroturystycznym u Sutkowskich (Poręba Radlna). Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 15:00.

PostHeaderIcon Agenda parafialna 29.09.2019 - 06.10.2019

• W sobotę 5 października, nie będzie Mszy Świętej w Domu Zakonnym!
* niedziele - po pierwszej i po drugiej Mszy świętej
  • Spowiedź święta odbędzie się w piątek od godz. 16:00.
  • Spotkanie dla młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19:00 w Domu Zakonnym.
  • Spotkanie po pielgrzymkowe gr. 2 - „św. Franciszka” odbędzie się 6 października (niedziela) w Gospodarstwie Agroturystycznym u Sutkowskich (Poręba Radlna 74). Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 15:00.
  • Składka inwestycyjna w miesiącu wrześniu wyniosła 7150 złotych. Kopert było 76. Bóg zapłać za ofiary!
  • 30 września br. kończy się okres składania ofiar na sprzątanie i ubezpieczenie kościoła.

PostHeaderIcon Agenda parafialna 22.09.2019 - 29.09.2019

• W sobotę 28 września, nie będzie Mszy Świętej w parafii!
  • Sprawy kancelaryjne można załatwiać po Mszy Świętej.
  • Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się we wtorek o godz. 18:30 w sali spotkań w kościele.
  • Spotkanie dla młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19:00 w Domu Zakonnym.
  • Wszystkich chłopców, od IV klasy Szkoły Podstawowej, którzy chcą zostać ministrantami, zapraszamy na kurs przygotowujący do tej pięknej posługi. Zapisy na kurs przyjmujemy do końca września.
  • 30 września br. kończy się okres składania ofiar na sprzątanie i ubezpieczenie kościoła: 60 złotych (pełna rodzina) i 30 złotych (pozostali).

Więcej artykułów…