Porządek Mszy świętych:
Msze święte w dni powszednie
  *
Kościół parafialny: od poniedziałku do piątku - godz. 17.00
                                   w sobotę - godz. 7.30
  *
Dom Zakonny: od wtorku do soboty -  godz. 7.00

Msze święte w niedziele - godz. 7.30; 9.30; 11.00; ok.15:45 (po Gorzkich Żalach)
Gorzkie Żale - godz. 15:00
 

Zaproszenie


Zapraszamy serdecznie na Wieczór Uwielbienia,

który odbędzie się w piątek 24 marca o godz. 19:00 w  kościele parafialnym.

Wystarczy byś był. Nic więcej.

 

PostHeaderIcon Intencje Mszalne (20.03.2017 - 26.03.2017)

20.03.17 (Pon.)   
           17:00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo
                      i opiekę MB dla Józefy (z okazji imienin) 17:00  Gregorianka za d.ś.p. Mariusza Kocoła (7/30)

21.03.17 (Wto.)
             7:00  Gregorianka za d.ś.p. Waldemara Niemiec (8/30)
           17:00  Za d.ś.p. Zdzisława Wiatra (w 7 dzień po śmierci) - od żony

22.03.17 (Śro.)

             7:00  Gregorianka za d.ś.p. Mariusza Kocoła (9/30)
           17:00  Za d.ś.p. Józefy i Jana Wdowiak

23.03.17 (Czw.)
             7:00  Gregorianka za d.ś.p. Mariusza Kocoła (10/30)
           17:00  O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
                      dla braci z Róży p. Edwarda Stacha i ich rodzin
           17:00  Za d.ś.p. Doroty Ból (od byłych i obecnych pracowników
                      Urzędu Gminy w Skrzyszowie)

24.03.17 (Pią.)
             7:00  Gregorianka za d.ś.p. Mariusza Kocoła (11/30)
           17:30  Za d.ś.p. Jana i Heleny Kukla (w rocznicę śmierci)
           17:30  Za d.ś.p. Jana Andrzeja Asztabskiego (w 4 rocznicę śmierci) i Jana Gizy

25.03.17 (Sob.)
             7:00  Gregorianka za d.ś.p. Mariusza Kocoła (12/30)
             7:30  Za d.ś.p. Marii Barys (od Marioli z rodziną)
             7:30  Za parafian

26.03.17 (Nie.)

             7:30  Za d.ś.p. Stanisława Kozioła (od rodziny Wielgusów) 
             9:30  Gregorianka za d.ś.p. Mariusza Kocoła (13/30)
           11:00  Za d.ś.p. Alicji Bulanda (od kuzynki z rodziną)
           15:45  Za d.ś.p. Romana Bęben, synów: Józefa i Stanisława oraz Józefa Stańczyka

 

PostHeaderIcon Kalendarz Liturgiczny (19.03-26.03.2017)

++19.03 (Nie.)
3 Niedziela Wielkiego Postu.
Msze św.: 7:30; 9:30; 11:00 i 15:45.
Gorzkie Żale - godz. 15:00
Składka inwestycyjna w kopertach (zostało 70 000 zł. do spłacenia w terminie: do końca czerwca 2017r.)
Dziękujemy Róży pani Gieroń za śpiew Godzinek.
20.03 (Pon.)
Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP

25.03 (Sob.)
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
Dzień Świętości Życia (Duchowa Adopcja).
Dziś na słowa Symbolu wiary: „I za sprawą Ducha Świętego przyjął Ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem” przyklękamy.

++26.03 (Nie.)
4 Niedziela Wielkiego Postu.
Msze św.: 7:30; 9:30; 11:00 i 15:45.
Gorzkie Żale - godz. 15:00
Zapraszamy Różę pana Kornausa do prowadzenia Godzinek.

 

PostHeaderIcon Agenda parafialna (12.03.2017 - 26.03.2017)

  • Sprawy kancelaryjne można załatwiać codziennie po Mszy świętej wieczornej.
  • Nabożeństwa w Wielkim Poście:
Droga Krzyżowa: w piątki - godz. 17:00
Gorzkie Żale: w niedziele - godz. 15:00
  • Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w środę o godz. 17:45 w sali spotkań w kościele.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (III klasa Gimnazjum) odbędzie się w piątek o godz. 18:15 w sali spotkań w kościele.
  • Zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 w Domu Zakonnym.
  • Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej odbędzie się w sobotę o godz. 9:30 w Domu Zakonnym.
 

PostHeaderIcon Prowadzenie Drogi Krzyżowej w kościele - godz. 17:00

17.03 - Rada Duszpasterska
24.03 - Uczniowie III klasy Gimnazjum
31.03 - Dziewczęca Służba Maryjna
 

PostHeaderIcon Popularne

PostHeaderIcon Ostatnie nowości