PostHeaderIcon Agenda parafialna 31.07.2022 - 07.08.2022

  • Sprawy kancelaryjne można załatwiać codziennie po Mszy świętej.
  • W pierwszy piątek miesiąca będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną.
  • Spowiedź święta odbędzie się w piątek od godz. 16:30.
  • Spotkanie przedpielgrzymkowe dla grupy 2 św. Franciszka będzie w niedzielę 7 sierpnia w parafii bł. Karoliny w Tarnowie. Na spotkaniu będzie się można jeszcze zapisać na pielgrzymkę. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce to 150 złotych od osoby. Można się też będzie zapisać na autokar powrotny z Częstochowy w cenie 50 złotych od osoby.
  • Zachęcamy do czytania gazet katolickich. W nowym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in.:
    • jak chronić młodzież przed uzależnieniem od alkoholu i innych substancji i zachowań;
    • o istocie i znaczeniu cudów.